پکیج آموزش صداهای قلب با زیرنویس فارسی

0
220
سمع قلب-آموزش صداهای قلبی با زیر نویس فارسی-دریچه های قلب
طب لاین 24 ارائه دهنده بسته آموزشی صداهای قلبی و سمع قلب در تشخیص علائم بیماری های قلبی و مشکلات دریجه های قلب، همراه با زیر نویس فارسی

صدای های قلبی

صداهای قلبی صداهایی هستند که از حرکت جریان خون در قلب و عروق محیطی تولید می‌شوند و هنگام سمع قلب با گوشی پزشکی ممکن است شنیده شوند. این صداها می‌توانند طبیعی یا غیرطبیعی باشند. سوفل قلب به صداهای غیر عادی قلب گفته می‌شود که در اثر گردش متلاطم خون در بدن ایجاد می‌شود مانند سوفل سیستولیکی که در بیماران دچار تنگی دریچه آئورت شنیده می‌شود-طب لاین 24 ارائه دهنده بسته آموزش صداهای قلبی و سمع قلب در تشخیص علائم بیماری های قلبی و مشکلات دریجه های قلب، همراه با زیر نویس فارسی.

آموزش تشخیص صداهای قلبی

فیلمهای آموزشی این پکیج شما را قادر به شناخت و درمان نوع بیماری با معاینه و شنیدن صداهای قلب بیمار مینماید. ارائه دهنده انواع پکیج های پزشکی ، پرستاری و داروشناسی با بهترین کیفیت می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت این بسته با زیرنویس فارسی، به آیکون قیمت و خرید مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در گروه علوم پزشکی طب لاین تماس حاصل فرمایید.

خرید و دانلود بسته فیلمهای آموزشی صداهای قلبی با زیرنویس فارسی

صداهای طبیعی قلب یعنی صدای اول و دوم عمدتاً در اثر بسته شدن دریچه های قلب شنیده می شود . فاصله بین صدای اول و دوم با زمان سیستول مطابقت دارد و این زمان به طور طبیعی کوتاهتر از زمان بین صدای دوم و اول (دیاستول) است. اگر سرعت ضربان افزایش یابد، زمان دیاستول کوتاه می شود.

آموزش صداهای قلبی در تشخیص علائم بیماری و مشکلات دریچه های قلبی با زیر نویس فارسی

 صداهای طبیعی قلب:

اصولا ۴ نوع صدای قلب طبیعی وجود دارد و در شرایط فیزیولوژیک در فواصل سیستول و دیاستول سکوت وجود دارد. در بیماری های بطنی ممکن است به وجود صدای اضافی در زمان سیستول و دیاستول پی برد که آنها را صداهای گالوپ اسنپ و کلیک می‌نامند. تنگی دریچه قلب شدید یعنی زمانی که دریچه باید باز باشد و باز ماندن شکاف دریچه، وقتی باید بسته باشد، باعث ایجاد صداهایی می شود که آنها را سوفل می نامند. در این پکیج صداهای قلبی و نحوه تشخیص انواع بیماری مربوط به آن  توضیح داده شده است.

محتوای بسته

آموزش های ویدویی این بسته برای همه دست اندرکاران حوزه سلامت ، پزشکان ، پرستاران و … کاملا کاربردی و مهم می باشد. عناوین این بسته به شرح زیر می باشد:

  • صدای انتقالی Split S2
  • پرولاپس دریچه میترال
  • تنگی آئورت
  • تنگی میترال
  • صدای ثابت split S2
  • رگورژیتاسیون قلبی
  • صدای مرمر هولوسیستولیک
  • صدای نرمال قلبی
  • صدای S3
  • صدایS4

پس از خرید کلیه فیلمهای آموزشی را می توانید مشاهده و دانلود نمایید.

اینستاگرام گروه علوم پزشکی طب لاین24

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید