فال روزانه 22 تیر ماه با دکتر فال

0
0
فال روزانه-تفعل
فال روزانه دکتر فال- پیشگویی اتفاقات- فال بینی -در فال ما نیاید جز عاشقی و مستی-بیماری روحی-افسردگی

فروردین

در مورد کارهایی که انجام میدید اول فکر کنید و مشورت تا بهتون سود و منفعت برسونه نذری کردید یا دعایی کردید که صد در صد حاجت روایی دارید. در مورد مشکلی ناراحت و نگران هستید ناراحت نباشید حل ،میشه انگار کسی به کمکتون میاد و مشکلتون به راحتی حل میشه در مورد کارهاتون و هزینه هاتون سعی کنید زیاده روی نکنید. ممکنه بخاطر یکسری کارها با اشخاصی بحث و بگومگو ،بکنید سعی کنید منطقی آرامش خودتونو حفظ کنید یک پول خوب که برای شما قابل توجه هست دریافت میکنید. از طرف یک دی ماهی خبر و پیامی دریافت خواهید کرد. برای خانمهای متأهل بارداری دیده میشه توی روابط احساسیتون تردید بوجود اومده، مشکلاتی توی رابطتون هست که باید خیلی احتیاط کنید که این مشکلات تأثیر منفی تو رابطتون نزاره. شخص احساسیتون دوستتون داره و از ابراز علاقه و محبت نسبت به شما لذت میبره.

اردیبهشت

شخصی که دوست داره بهتون خوبی کنه و دوستتون داره و تو زمینهای کمکتون میکنه و یک حمایت مالی میکنه شمارو پس قدرشو .بدونید هر کاری که در پیش دارید و منتظر حکم یا نتیجه ای هستید نتیجه براتون مثبته و انتظارتون نتیجه بخش و مسرت آوره يك خبر یا پیام عاشقانه از طرف شخصی که دوستتون داره دریافت میکنید که شمارو در یک موقعیت عاطفی قرارتون میده. گاهی ممکنه بین خودتون و شخص احساسیتون يك بهم ریختگی بوجود بیاد که باعث بشه افکار منفی سراغتون بیاد و با خودتون فکر کنید و بگید نکنه منو دوست نداره ولی این بحث و دلخوریها بین همه پیش میاد زمان بدید همه چی حل میشه اگه صبر کنید اتفاقات مثبتی براتون در راهه منطقی باشید افرادی هستند که بهتون حسادت میکنن و سعی دارند سنگ سر راهتون بندازن موفق نمیشن ولی باعث ناراحتی میشن براتون میبینم که مسیر عاطفیتون باز خواهد شد. توی روابط احساسیتون دلتنگی دو طرفه دیده میشه یک بحث و دلخوری بینتون پیش اومده و يك دوری که بینتون هست موقته و شخص احساسیتون دوستتون داره و نسبت به شما حساسه

خرداد

آینده ی بسیار روشنی در انتظار شماست با تلاش و پشتکاری که دارید بر رقیبان و افرادی که نسبت به شما حسادت دارند و سعی میکنند شمارو از میدان به در کنند غلبه میکنید. در امور تحصیلی و یا کنکور و یا ادامه تحصیل موفقیت چشمگیری دارید یک خبر از موفقیتی بزرگ در انتظارتونه تو محیط کاری پیشرفت و یا ترفیع مقام دارید و یا جابجایی در محیط کارتون که همه ی این موفقیتها با کمک مردی جوان که شمارو همراهی میکنه صورت میگیره شخصی از دستتون ناراحته، بهتره یا ازش عذرخواهی کنید و یا دلجویی به هر حال تا جایی که میتونید روی رفتارتون کنترل داشته باشید. گاهی اوقات باید برخلاف میلتون برای به دست آوردن چیزی که براتون مهمه غرورتونو کنار بزارید و با سیاست حداقل نقش بازی کنید که باعث پیشرفتتون در هر زمینه ای خواهد شد. شما خیلی کینه ای هستید برخلاف نیت و قلب مهربونتون این کینه ورزی فقط باعث دوری و تنهاییتون از عزیزانتون میشه توی روابط احساسیتون به سمتتون برمیگرده اگه ،رفته، دیدار که ممکنه به صورت اتفاقی باشه

تیر

اینروزا حساس شده اید مراقب باشید زود قضاوت نکنید تا دچار مشکل و زیان نشوید، عجول نباشید حوصله کنید به زودی اگر فکر میکنید شکست خوردید و یا مشکلی دارید، همه چی درست میشه منتظر خبر و یا پولی هستید که به زودی دریافتش می.کنید برای متاهلین اختلافات زناشویی دیده میشه توی روابط احساسیتون فاصله و دلتنگی و دوری دیده میشه که ممکنه از لحاظ کم شدن محبت باشه و یا مکانی بزودی چند مسئله شما را خوشحال خواهد کرد هم مربوط به خانواده و هم خودتون و هم در مورد کار و یا حرفه ای که دارید و هم در مورد روابط احساسیتون از تنها بودن و یا تنها نشستن دچار کسالت میشید پس حتماً ساعاتی در روز به جایی و یا مسیری که ، بهتون آرامش میده فکرتونو زیاد درگیر امواج منفی نکنید امواج منفی رو دور بریزید تا کم کم ببینید که همه چی اونطور که دوست دارید خواهد شد جابجایی تحصیلی و یا تو محیط کار براتون دیده میشه توی روابط احساسیتون احتمالاً رابطتون سرده ولی به زودی از طرفش حرفی و یا پیشنهادی خوشحالتون میکنه

مرداد
از لحاظ روحی غمگین و ناراحتید شاید به خاطر مشکلاتی که این روزها دارید باهاش دست و پنجه نرم میکنید و احتمال دیگر در مورد روابط احساسیتون هست پول بزرگی بهتون میرسه که میتونه حق الزحمه ی خودتون و یا پولی که طلب داشتید و این که فکر نمی کردید دوباره به سمتتون برگرده و یا پولی که از شخصی تقاضا کرده.اید در زمینههای مختلفی توانایی و استعداد دارید به خصوص در زمینه ی موسیقی و هنر که اگر تلاش کنید و جدی بگیرید موفقیتی عالی در پیش دارید. به زودی اتفاقات جدید و خوبی برایتان به زیبایی رخ خواهد داد ناامیدی رو از خودتون دور کنید. کمی با دوستان و خانواده بیشتر معاشرت کنید حال و هواتونو عوض کنید در زمینهی مالی قولی بهتون داده شده و یا پولی طلب دارید که حتماً عمل میشه و این پولو دریافت میکنید. اگر برای انجام کاری دودل هستید بهتره به دلتون رجوع کنید تا جوابو دریافت کنید توی روابط احساسیتون ناراحتید هر دو طرف ولی دلتنگ هم هستید دوست داره سورپرایزتون ،کنه بهتون وفاداره و در آرزوی با شما بودن است.
شهریور
منتظر خبر و یا در انتظار نورسیده و فرزند و یا نتیجهی قانونی و یا هر چیزی که مدنظرتون هست چه در مورد کاری و مالی و چه زندگی و چه احساسی تا ۵ وعده ی زمانی دیگه به نتیجه ی دلخواه و خبری که در انتظارش هستید میرسید پول کمی به دستتون میرسه شخصی صاحب نام و شهرت طلب که از لحاظ مالی در وضعیتی عالیست توی زندگیتون میاد بخصوص برای مجردین خرید یک ملک براتون دیده میشه. سعی کنید وقت بیشتری برای بزرگترهای خانواده بگذارید بزرگی تو خانوادتون ناخوش احواله و یا ممکنه تو بیمارستان بستری بشه و یا بستری باشه سعی کنید عیادتی کنید و وقتی رو به آنها اختصاص بدید شخصی با دخالتهاش توی زندگیتون باعث بهم ریختگی میشه. در مقابل حرف غیر منطقی بایستید. توی روابط احساسیتون یه کات شدن و به جدایی و فاصله بینتون دیده میشه که کوتاه و موقته و رابطتون بهتر و گرمتر میشه دیداری که ممکن است با مشکلاتی همراه باشه و بهتون فکر میکنه.

مهر

یک موفقیت و پیروزی بزرگ در پیش دارید انگار با شخصی یا در مورد موضوع و یا حرفه و یا زمینه ی کاری مالی و شغلی و دادگاهی و قانونی و احساسی هر چیزی که رقابت و یا بهتون حسادت میشده برنده و پیروز میشوید یه جور به هم ریختگی توی کار و یا روابط احساسیتون دیده میشه و انگار مدتهاست منتظر خبری در این زمینه هستید یا در مورد سرد بودن و یا فاصله ی احساسیتون که تا ۲ وعده ی زمانی خبر و یا اتفاق خوبی در این زمینه میفته به سفر در پیش دارید، سفری که ممکنه با پیشنهاد شخص احساسیتون صورت بگیره تغییرات مثبتی در حال رخ دادنه چه از نظر مالی و چه احساسی. سعی کنید دست از لجبازی و غرور بردارید اینطوری به نفعتون نیست، در هر زمینه ای توی خونواده مشکلاتی دیده میشه و ناراحتی که خیلی زود هم رفع خواهد شد یک موفقیت در زمینه ی مالی دارید ولی سعی کنید پس انداز کردن رو فراموش نکنید توی روابط احساسیتون اگر بینتون دلخوری هست برطرف میشه و بزودی باهم دیدار دارید.

آبان

اگر کسالت یا بیماری دارید خودتون یا اعضای خانواده براتون سلامتی دیده میشه. کسانیکه تنها و تو هیچ رابطه ای نیستند یک پیشنهاد دوستی تازه که همراه با عشق هست دیده میشه. به جایی دعوت میشید یا خبر خوبی میشنوید که باعث خوشحالیتون خواهد شد. يك خبر، يك پيام يك اتفاق خوب باعث میشه شور و انگیزه تو وجودتون دوباره زنده بشه حاجتی دارید که تا ۳ وعده زمانی دیگه صد در صد برآورده .میشه برای خانمها آقایی به فکرتونه و نگرانتون هستش. نذر و نیازتون برآورده خواهد شد به یک دورهمی دعوت خواهید شد که رفتنش خالی از لطف نیست. هدیه یا خبر خوشی رو دریافت میکنید که باعث خوشحالیتون خواهد شد توی روابط احساسيتون يك شروع دوباره دیده میشه اگر کات کردید شروع دوباره براتون دیده ،میشه بهتون فکر میکنه و نگران حال و احوالاتون هست ممکنه توی رابطتون محدودیت ایجاد شده باشه ولی بهتون فکر میکنه و دیدار دارید .

آذر

براتون میبینم قصد جابجایی دارید میتونه محل کار یا زندگیتون .باشه در مورد رابطه ای یا کاری دودل شدید، انگار اعتمادتون نسبت به دیگران کمتر شده و نمیتونید به هر کسی اعتماد کنید. خوشحالی دارید راجع به موضوعی که فکرتون رو خراب کرده قصد شروع کار و یک درآمد زایی رو دارید که شخصی کمکتون میکنه ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفتید و تو این راه خانمی کمک میکنه و اگر کمبود سرمایه دارید بهتون کمک میکنه نگران و ناامید هستید از لحاظ خواب مشکل پیدا کردید ولی حل میشه به خودتون اهمیت .بدید تلاش کنید برای حل مشکلاتتون قصد رفتن به جایی رو دارید که رفتنش خوبه براتون شخصی بهتون قول کمک مالی و قول مالی داده ولی عمل کردن به قولش زمان میبره برای مجردین خواستگار و خواستگاری .میبینم توی روابط احساسیتون دوستتون داره و بهتون فکر میکنه ممکنه بدقولی کرده باشه ولی بزودی به قولش عمل میکنه.

دی

اون شانس و اقبال و خوشبختی که از زندگیتون رفته دوباره به زندگیتون برمیگرده. مسافرتی عاشقانه براتون دیده میشه ممکنه با همسر یا عشقتون .باشه زخم زبونهایی بهتون زده شده از طرف خانمی که خسته شدید نگران نباشید چون اون شخص به شما حسادت میکنه و ممکنه با فکر غلطش به شما تهمت و افترایی زده باشه که زمان تاوان کارش رو به اون نشان خواهد داد بزودی جابجایی دارید. در مورد مسئله ای سرگردان هستید که تا ۳ وعده ی زمانی دیگه اون چیزی که مد نظرتون هست حل میشه براتون افتاده که مشکلی دارید و یا وابستگی به شخصی یا چیزی دارید یا یک عادت غلط که بزودی از سرتون میفته و به سلامتی .میرسید قدرت و ارادهی بالایی دارید. اگر کسالتی دارید سلامتی و بهبود خواهید داشت. چیزی ممکنه گم کنید سند و کیف پولی ولی پیدا خواهد شد. توی روابط احساسیتون خبری شمارو خوشحال خواهد کرد بعد از مدتی دوری و قهر تا ۲ وعده آینده این فاصله کنار خواهد رفت و براتون آشتی و دیدار دارید.

بهمن
نذر و نیازی کردین که صدرصد حاجت روایی براتون دیده میشه در هفته های آینده نشانه هایی از برآورده شدن یکی از حاجتتون رو میبینید تغییرات مثبتی در زمینههای مالی و کاری خواهید داشت. توی کاری دودل ،هستید از چیزی ترس دارید یا استرس دارید فکرتون بهم ریخته هست سعی کنید به خودتون آرامش بدید در مورد دخالتهای بی موردی که توی زندگیتون میشه سعی کنید روبروی کسانیکه دخالت میکنن وایسین و کسایی که دوست دارند فضولی و دخالت کنن شما این اجازه رو ندید. توی رابطه احساسی و کاری شخصی باهاتون مخالفت میکنه و رقیب دارید که بیشتر میتونه رقیب کاری باشه شما آدم مستقل و قوی هستید دست از تلاش برنمیدارید برای کسانی که تنها هستند و تو هیچ رابطه ای نیستند دوست داره بهتون ابراز عشق و پیشنهاد دوستی .بده مجردین بزودی در شرف ازدواج قرار میگیرند. توی روابط احساسیتون خودتون ناراحت هستید و فکرتون درگیر و بهم ریخته هست. ولی شخص احساسیتون به شما فکر میکنه دیدار دارید و دوستتون داره.
اسفند
یک امضای کاری براتون دیده میشه و از لحاظ مالی اوضاعتونو میزون میکنه یا یک سرمایه گذاری که برای آیندتون پس انداز .میشه در زمینهای براتون موفقیت و پیشرفت دیده میشه که میتونه در زمینه کاری مالی، تحصیلی و احساسی .باشه یک خبر خوشحال کننده میشنوی یک بحث و مشاجره که میتونه تو خانواده صورت بگیره که بزودی حل .میشه پیشرفت و ترقی تو زندگیتون براتون دیده میشه. از شخصی هستید. خبری دریافت میکنید و ممکنه باهاش ملاقات داشته باشید یک خوشحالی که مخصوص خودتونه براتون پیش میاد اگر از کسی دور هستید بزودی دیدار دارید. اگر کار دادگاهی، قانونی دارید باید يك مقدار صبر کنید تا نتیجه براتون معلوم بشه بهر حال که تغییرات مثبت براتون دیده میشه. اگر کسی بهتون پشت کرده برمیگرده و از طرفش خوشحالی دارید مشکلاتتون برطرف میشه نگران نباشین توی روابط احساسیتون دوست داشتنت یکم کمرنگ شده دیداری که به تأخیر افتاده، اگر قهرید آشتی دارید، اگر از سمتتون رفته برمیگرده دیدار و بیرون رفتن براتون دیده میشه ممکنه عشقتون بهتون پیشنهاد سفر بده.
کلیه مطالب صرفا جنبه سرگرمی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید